Środki ochrony przed upadkiem AS-SERIES

 

Profesjonalne środki ochrony przed upadkiem

Jako producent stałych systemów asekuracji zdajemy sobie sprawę jaka odpowiedzialność ciąży na nas podczas projektowania, produkcji oraz montażu systemów chroniących przed upadkiem z wysokości. Dlatego tak dużą wagę zwracamy na proces kontroli niezależnie czy dotarczamy pojedyńcze punkty kotwiczenia czy system linowy asekuracji, dla nas zgodność z normą oraz bezpieczeństwo podczas montażu to priorytety. W zależności od potrzeb nasze produkty dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Staram się tym samym nie tylko edukować klientów jak zabezpieczyć pracę na wysokości, ale również pomagamy optymalizować inwestycje pod kątem ekonomicznym. Nasz zespół projektantów już na etapie projektowania inwestycji bierze udział w procesie tworzenia systemów asekuracyjnych, szkolimy nie tylko architektów, ale również specjalistów BHP, którzy bardzo często zwaracją sie do nas z pomocą w obszarze zabezpieczania prac zagrożonych upadkiem.

Nasze portfolio produktowe nie tylko stale się powiększa, ale także produkty ewołulują stając się bardziej dostępnymi oraz bezpiecznymi. Stawiajać na jakość opieramy nasze rozwiązania głównie o materiały szlachetne, które zapewnią długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Dzięki pracom w naszym lobaratorium stale podnosimy funkcjonalność systemów asekuracyjnych, z których na codzień korzystają Twoi pracownicy. W zalężności od budżetu jesteśmy w stanie zaproponować system askuracyjny z najwyższej półki dla najbardziej wymagających klientów, jak dla tych, którzy mają ograniczony budżet, ale wiedzą jak ważnym aspektem jest zabezpieczenie pracy na wysokości. Produkcja to nie jedyny filar naszej działalności. Nasi wyspecjalizowani instalatorzy montują systemy Absorber w całym kraju, dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Ponadto przprowadzamy audyty bezpieczeństwa u naszych klientów, które dostarczają informacji jak można ograniczyć ryzyko upadku z wysokości, następnie wdrażając sugerowane zmiany zapewniając bezpieczne miejsce pracy.

Chroń życie, zapewnij sowim pracownikom bezpieczny powrót do domu!

Tak! Środki ochrony przed upadkiem zwiększają bezpieczeństwo pracy. Dzięki dystrybucji oraz popularyzacji systemów asekuracji chroniących przed upadkiem z wysokości wypełniamy misję i chronimy życie. Czujemy odpowiedzialność nie tylko przez to, że sami pracujemy na wysokości, ale dzięki nam Twoi pracownicy mogą pracować skuteczniej i efektywniej nie martwiąc się zagrożenia wynikające z braku podstawowego wyposażenia chroniącego przed upadkiem

Nasze rozwiązania

Systemy dachowe
Systemy podwieszone
Systemy ścienne

Zakres oferty

Projektowanie
Produkcja
Montaż

Wsparcie

Jesteś architektem / projektantem?
Odbierz gotowe bloki
systemów asekuracyjnych

ABSORBER SP. Z O.O.

ul. Igora Strawińskiego 17/4

51-129 WROCŁAW

NIP 8992855989

REGON 382300499

KRS 0000765998

 

+48 71 880 86 96

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.