ABSORBER JEST LIDEREM W OBSZARZE ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA

Dlaczego my?

Przede wszystkim dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa! Nasze systemy każdego dnia chronią pracowników na wysokości i pozwalają im na efektywną pracę i bezpieczny powrót do domu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkowaniu i montowaniu kompleksowych systemów chroniących przed upadkiem z Wysokości. Nasze zespół to nie tylko projektanci i inżynierowie, ale również alpiniści i praktycy, którzy na co dzień zderzają się z problematyką związana z niebezpieczeństwem pracy na wysokości.

 

Produkowane w Polsce!

Jesteśmy producentem systemów asekuracji przed upadkiem z wysokości. Nasze rozwiązania produkowanie są Polsce i testowane zgodnie z normami europejskimi w naszym laboratorium. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcyjnemu oraz ciągłej pracy nad polepszeniem jakości naszych produktów dostarczmy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości. Nasz zespół każdego dnia rozwiązuje zagadnienia z zakresu zabezpieczenia prac na wysokości, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie czuć się bezpiecznie podczas wykonywania swoich zadań na wysokości.

AbsorberTeam

Podchodzimy indywidualnie do każdego problemu z jakimi borykają się nasi klienci, doradzamy oraz kompleksowo wspieramy na każdym etapie inwestycji. Obsługujemy przedsięwzięcia zarówno na rynku pierwotnym poprzez współprace z wykonawcami budowlanymi jak i bezpośrednio na rynku wtórnym z inwestorami poprawiając poziom bezpieczeństwa w ich przedsiębiorstwach. Skutecznie zapobiegamy wypadkom podczas codziennych czynności służbowych.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Absorber

%

GWARANCJI BEZPIECZEŃSTWA

ZESPOŁÓW MONTAŻOWYCH

LAT DOŚWIADCZENIA

WYKONANYCH INWESTYCJI

SZUKASZ PRODUKTU LUB ROZWIĄZANIA?

ABSORBER SP. Z O.O.

ul. Igora Strawińskiego 17/4

51-129 WROCŁAW

NIP 8992855989

REGON 382300499

KRS 0000765998

 

+48 519 659 845

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.