ABSORBER JEST LIDEREM W OBSZARZE ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃŚTWA

Produkowane w Polsce!

Jesteśmy producentem systemów asekuracji przed upadkiem z wysokości. Nasze rozwiązania produkowanie są Polsce i testowane zgodnie z normami europejskimi w naszym laboratorium. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcyjnemu oraz ciągłej pracy nad polepszeniem jakości naszych produktów dostarczmy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości. Nasz zespół każdego dnia rozwiązuje zagadnienia z zakresu zabezpieczenia prac na wysokości, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie czuć się bezpiecznie podczas wykonywania swoich zadań na wysokości.

 

Dlaczego my?

Przede wszystkim dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa! Nasze systemy każdego dnia chronią pracowników na wysokości i pozwalają im na efektywną pracę i bezpieczny powrót do domu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkowaniu i montowaniu kompleksowych systemów chroniących przed upadkiem z Wysokości. Nasze zespół to nie tylko projektanci i inżynierowie, ale również alpiniści i praktycy, którzy na co dzień zderzają się z problematyką związana z niebezpieczeństwem pracy na wysokości.

Nasz profesjonalizm.

Podchodzimy indywidualnie do każdego problemu z jakimi borykają się nasi klienci, doradzamy oraz kompleksowo wspieramy na każdym etapie inwestycji. Obsługujemy przedsięwzięcia zarówno na rynku pierwotnym poprzez współprace z wykonawcami budowlanymi jak i bezpośrednio na rynku wtórnym z inwestorami poprawiając poziom bezpieczeństwa w ich przedsiębiorstwach. Skutecznie zapobiegamy wypadkom podczas codziennych czynności służbowych.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Absorber

Systemy asekuracyjne- w pigułce

Czym są systemy asekuracyjne?

Systemy asekuracyjne to urządzenia montowane na dachu, które zabezpieczają prace i pracowników przed upadkiem z wysokości. Systemy asekuracyjne to dość szeroki pojęcie dotyczące zarówno urządzeń stałych montowanych do obiektów i zabezpieczających obszar wykonywanych prac przed upadkiem z wysokości jak i systemy tymczasowe. Systemy tymczasowe to zarówno punkty kotwiczenia, liny czy środki ochrony indywidualnej jak i kompletne systemy linowe montowane podczas wznoszenia budynków. Wszystkie systemy w zakresu ochrony przed upadkiem z wysokości muszą przestrzegać normy europejskie, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo ich użytkowania.

My produkujemy systemy z zachowaniem wysokich standardów , stawiając na materiały najwyższej jakości dbamy o sprawność i skuteczność naszych systemów wykorzystywanych każdego dnia przez pracowników wysokościowych. Nasi projektanci skrupulatnie i precyzyjnie optymalizują proces produkcji i montaży systemów, tak aby przy możliwie  niedużych kosztów zapewnić bezpieczeństwo pracy na wysokości.

Produkujemy i montujemy rozwiązania z zakresu:

  • stałe słupki asekuracyjne oraz punkty kotwiczące i zaczepowe
  • systemy asekuracji linowej poziomej oraz pionowej
  • szynowe systemy asekuracji poziomej
  • systemy asekuracji nad obszarem roboczym: punkty podwieszane, punkty ścienne, system podwieszane szynowe oraz linowe
  •  słupki alpinistyczne, wysięgniki żurawikowe zapewniające bezpieczny dostęp do elewacji
  • konstrukcje indywidualne 

Zabezpieczenie pracowników przed upadkiem z wysokości to podstawowe zadanie rozwiązań z zakresu asekuracji pracy na wysokości.  Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom oraz  produktom spełniającym restrykcyjne wymagania normy EN 795 gwarantujemy  bezpieczeństwo podczas wykonywania prac na wysokości, to nasze system asekuracji przed upadkiem z wysokości pozwalają pracownikom wysokościowym na bezpieczny powrót każdego dnia do domu . Jednocześnie każdy inwestor  powinien zapewnić bezpieczny dostęp w obszarach na wysokości, najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemy asekuracyjnego dla każdych prac wykonywanych na placach budowy czy podczas modernizacji budynków, aż po zabezpieczenie prac nad cysternami, wagonami czy autobusami  i tramwajami. Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości to odpowiedzialność dla wszystkich właścicieli obiektów czy generalnych wykonawców czy podwykonawców.  Przemyślany sposób zagwarantowania bezpieczeństwa użytkowników naszych systemów zaczyna się juz na etapie projektowania. To tam jesteśmy w stanie wskazać potencjalne zagrożenia występujące podczas wykonywania podstawowych czynności związanych z konserwacją dachu, poruszaniem się przy krawędzi dachu czy myciem świetlików  i skutecznie te zagrożenie optymalizować. Dzięki wysokim standardom produkcji oraz doświadczeniu w zakresie montażu systemów asekuracji dajemy gwarancję naszym klientom, którzy wymagają wysokiej jakości rozwiązania w przystępnej cenie. Zabezpieczamy strefy zagrożone upadkiem z wysokości takie jak świetliki, prace szalunkowe podczas wznoszenia budynków, prace elewacyjne czy serwisowanie klimatyzacji. Zakres zabezpieczeń na wysokości jest bardzo szeroki i wymaga indywidualnego podejścia do planowania i realizacji.

Systemy asekuracyjne wykorzystywane są przez serwisantów i alpinistów do prac na dachu. Chodzi o takie prace, jak:

ABSORBER SP. Z O.O.

ul. Igora Strawińskiego 17/4

51-129 WROCŁAW

NIP 8992855989

REGON 382300499

KRS 0000765998

 

  +48 71 880 86 96

  biuro@asekuracje.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.