Konstrukcje specjalistyczne

Nietypowe sytuacje wymagają specjalistycznego rozwiązania. Naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy borykają się z problemem zabezpieczenia pracy na wysokości w niestandardowych uwarunkowaniach przygotowaliśmy rozwiązania konstrukcji indywidualnych. Konstrukcje od podstaw projektujemy produkujemy oraz dostarczamy do naszych klientów. Nasz zespół prowadził wiele innowacyjnych projektów, w których dostarczaliśmy systemów zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości dla takich miejsc jak załadunki cystern, zakłady drzewne, parowozownie czy huty.

Dostarczaliśmy tak skomplikowane rozwiązania jak konstrukcja indywidualna do pracy nad wagonami, czy specjalistyczne punkty zaczepowe do transportu stacji transformatorowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu wierzymy, że nie ma sytuacji, w której nie dałoby się zabezpieczyć ludzi pracujących nad ziemią.

Testy w laboratorium

Dysponujemy wewnętrznym laboratorium, które umożliwia nam testowanie niemal każdego rodzaju systemu ochrony przed upadkiem z wysokości. Nasi inżynierowie oraz projektanci podchodzą indywidualnie do każdego projektu planując efektywny i możliwe niedrogi system wsparcia. Dzięki temu masz pewność, że nasze rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na bezpieczny powrót do domu Tobie i Twoim pracownikom.

Nasze rozwiązania

Systemy dachowe
Systemy podwieszone
Systemy ścienne

Zakres oferty

Projektowanie
Produkcja
Montaż

Wsparcie

Jesteś architektem / projektantem?
Odbierz gotowe bloki
systemów asekuracyjnych

ABSORBER SP. Z O.O.

ul. Igora Strawińskiego 17/4

51-129 WROCŁAW

NIP 8992855989

REGON 382300499

KRS 0000765998

 

+48 71 880 86 96

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.