ZOBACZ NASZE REALIZACJE

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym albumem realizacji dostępnym pod linkiem:

https://photos.app.goo.gl/9HayRaMZdjWaWRdf6

Dlaczego klienci stawiają na współpracę z Absorber

  • Skala działalności – działamy w całej Polsce i poza jej granicami
  • Wiedza i doświadczenie – nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a ich wiedza jest nieustannie poszerzana o nowości technologiczne z branży
  • Partnerstwo ? współpracujemy zarówno z największymi firmami budowlanymi jak i tymi mniejszymi którzy nie mieli wcześniej do czynienia z systemami asekuracji. Najważniejsze jest dla nas nawiązanie długotrwałej relacji w której obie strony będą odnosić korzyści.
  • Profesjonalne doradztwo ? polecimy najlepsze rozwiązanie w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli nasi specjaliści stwierdzą że system w danym miejscu nie jest potrzebny otwarcie to zakomunikujemy
  • Zaangażowanie ? reagujemy na bieżąco w przypadku potrzeb zmian i modyfikacji. Jeśli mamy niestandardowe potrzeby zabezpieczeń możemy opracować całkiem nowe rozwiązania. Dzięki własnemu laboratorium testowemu zweryfikujemy czy dane rozwiązanie może być dopuszczone do użytkowania.
  • Kompleksowość ? wdrażamy systemy od początku do końca. Zajmujemy się projektowaniem systemów podczas tworzenia projektu budowlanego i wykonawczego. Następnie dostarczamy i montujemy systemy zabezpieczające podczas prac na wysokości.

ABSORBER SP. Z O.O.

ul. Igora Strawińskiego 17/4

51-129 WROCŁAW

NIP 8992855989

REGON 382300499

KRS 0000765998

 

+48 71 880 86 96

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.