image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml image/svg+xml

Ochrona przed upadkiem

Praca na wysokości na małej powierzchni

Poziomie systemy asekuracyjne (tzw. linie życia) są idealne dla środowiska przemysłowego i miejsc, takich jak magazyny, huty czy kopalnie. Po przymocowaniu się do systemu asekuracyjnego użytkownicy mogą bezpiecznie pracować na wysokiej wąskiej półce, stromej powierzchni lub na innym wysokim obszarze. Systemy asekuracyjne mogą być doczepiane do ścian, sufitów, a nawet do podłogi.

Absorber oferuje szeroki zakres rozwiązań dla osób chcących zainstalować takie systemy w konstrukcji stalowej lub na powierzchniach betonowych.

Systemy asekuracyjne

Upadki z wysokości zdarzają się w różnych miejscach, czasami ludzie spadają z maszyny, czasami z dachu, natomiast każde z tych miejsc jest inne, a zatem wymagane jest unikalne rozwiązanie. Wychodząc na przeciw tej potrzebie stworzyliśmy system zabezpieczający przed upadkiem z wysokości w wersji mieszanej, gdzie różne elementy mogą być łączone w taki sposób by dostosować system do miejsca i potrzeby pracowników, tak by można było poruszać się bezpiecznie.

Z uwagi na różnorodność miejsc gdzie jest zapotrzebowanie na systemy asekuracyjne posiadamy technologie mocowania do różnych typów powierzchni.

Jaki system asekuracji?

Zalecenia gdzie powinno się zainstalować jaki system asekuracji są różne w zależności od kilku czynników. Do takich czynników zalicza się:

– spadek wysokości

– materiał do którego można zamontować system

– normy prawne / wymagania BHP

– liczba użytkowników

Z tego powodu nasi doświadczeni projektanci są w stanie dostosować system do często specyficznych potrzeb klienta.